Alanya transfer Club, Antalya’nın bütün tatil bölgelerine yerli ve yabancı turist transferi yapmaktadır. Türkiye’nin en bilindik tatil merkezi olan Antalya ilimizde bulunan tatil yerlerine misafirlerimiz için kolay ulaşım hizmeti sunuyoruz. Akdeniz ikliminin tüm güzelliklerini barındıran tatil beldelerimizin eşsiz doğası, sahilleri, serin suları ve tarihi yapıları ile sizleri buluşturmak en önemli görevimizdir. Günümüzde tatil planlarına ilave olarak tatil öncesi ve tatil sonrası ulaşım hizmetleri için de planlama yapılmaktadır. Stressiz ve konforlu bir şekilde tatilinize başlamaya ne dersiniz? En önemlisi de güvenilir ve hızlı olmasıdır. Transfer hizmetimiz ile adresinize vakit kaybetmeden direkt ulaşabilir ve hiçbir stres ve yorgunluk yaşamadan keyifli bir yolculuk sürebilirsiniz.

Alanya transfer, bekleme, aktarma, valiz taşıma, yetişme telaşı gibi problemler yaşamamanız için en önemli çözümdür. Her bütçeye ve her kesime uygun araçları ile kriterlerinize uygun ve aynı zamanda ekonomik bir yolculuk tercih edebilirsiniz. İlgili çalışanlarımız eşliğinde kısa süreli ve keyifli bir yolculuk için sizleri bekliyoruz.

Alanya Transfer Araçları
Antalya transfer hizmetini sunduğumuz araçlarımız ile her kesimin kriterlerine uygun bir yolculuk imkanı sunuyoruz. Yerli ve yabancı turistlerimizin tercihine göre paylaşımlı minibüs ya da VİP araç konforundaki lüks araç serimiz ile geniş bir araç skalasına sahibiz. Alanya Transfer Her bütçe ve her kesimden turistlerimizi memnun etmek en önemli görevlerimizdendir. İlgili ve güzler yüzlü çalışanlarımız, Antalya bölgesindeki tüm adreslere hakim oldukları için keyifli ve sorunsuz bir ulaşım sizleri bekliyor. Tatile gidiş ve tatilden dönüş sırasında kargaşa ve telaş yaşamadan rahat bir yolculuk ile tatilinizi taçlandırın. Her açıdan memnun kalacağınız bir hizmet için bizimle iletişim kurmanız yeterli olacaktır.

Alanya transfer Club Tercih Edilme Nedenleri Nelerdir?
Geniş araç skalası (Paylaşımlı minibüsten VİP düzeyinde lüks araçlara kadar)
Verilen adrese direkt transfer hizmeti
7 /24 telefon hizmeti
Alanya Transfer Rezervasyonunu Nasıl Yapılır?
Alanya transfer için rezervasyon yaptırmak isteyen turistlerimiz, web site adresimizden bu işlemi kolaylıkla yapabilirler. Antalya transfer Transfer hizmeti için gerekli olan kişisel bilgiler, adres bilgileri ve uçuş bilgileri eksiksiz girilmelidir. Sorunsuz bir transfer hizmeti için verilecek bilgiler önemlidir ve doğruluğundan mutlaka emin olmak gerekir.